T.L - Company™ Group
Stránka
Text-Úvahy
Menu
Submenu
Články
Uchošťour

Uchošťour

uchošťour  Svrbí-li vás ucho (známe to všichni, že...), kupříkladu levé, je lépe po olíznutí uchošťouru začít prošťouráním ucha pravého, které dosud známky svrbění nevykazuje, neb svrbění v uchu levém krystalizuje na maximum, že až se to vydžet nedá, ovšem následné oddálené prošťournutí vás k takové extázi dovede, že již netřeba k večeru partnera vyhledávat...
 Proč ještě volit opačný směr? Začnete-li uchem které se jako první se svrběním ozvalo, tak vás i to druhé stejně nemine. Je to jak se zády - "Hele podrbej mi záda, pod pravou lopatkou, noo, joo, kousek doleva, joo, teď nahoru, joo, no ty vole vem to rovnou celý..."
 Ještě další, neméně důležitá připomenutí, olizujete-li oboustranný uchošťour před samotným užitím, pozor kterou stranu do úst sunete, to v případě byla-li jedna strana již použita - lépe je čistit ouška po koupeli, v uších je vlhko a odpadá tak rizikové olíznutí.
Pokud si snad ještě vyrábíte uchošťoury samy, z vaty a špejle, dbejte řádného upevnění vaty ke špejli, následné dolování vaty až ze "středního ucha" není výše popsaná slast. A ještě, ušní med (maz) se nevytváří jen tak, má svůj význam, nepřehánějte to tedy s jeho odstraňováním.

Uchošťour

Pannage - M.T.L - 1108 Music Maker   18. 5. 2015 Meckenheim, Německo.Date - Time - Share
    
About - Links